© 2021 S.S. Yüksek Teknoloji Karma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi

Web Tasarım MedyaKap


S.S. Yüksek Teknoloji Karma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi

YÖNETİM

İsmet ALBAYRAK

Yönetim

1965 Bulgaristan doğumluyum. İTÜ Mak. Fak. Mak. Müh. ve Marmara Üniversitesi İşletme MBA tamamladım. Türkiye'nin ilk yerli lastik üretim firmasında Mühendis olarak 16 yıl görev yaptıktan sonra 2006 yılında firmadan ayrılarak Çorlu'da kendi işimi kurdum. Aynı sektörde işimi devam ettirmekteyim.

Ertek Global Taş. Tic. Ltd. Şti.

Erdinç VARINCA

Yönetim

1965 Trabzon doğumluyum. Hacettepe Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi 1989 mezunuyum. Bilişim sektöründe Beş yıl değişik pozisyonlarda çalıştım. 25 yıldır lojistik ve taşımacılık konularında faaliyet gösteren aile şirketinde yönetici olarak çalışmaktayım.

Ömer DOĞAN

Yönetim

1973 Kırklareli doğumluyum. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Çorlu'da, Ön Lisansı Trakya Üniversitesi Malkara Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünde, Lisansı Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünde 2001 yılında bitirdim. 17 yıldır Çorlu'da kendi işyerim olan Paşalar Mühendislikte serbest Elektrik Mühendisi olarak çalışmaktayım. Konut, Küçük Sanayi, Entegre Sanayi, Tarım ve Turizm tesisleri gibi binaların elektrik proje ve tesisat uygulamaları yapmaktayım.

Teknik Mimari Yapı Müt. Tic. Ltd. Şti.

Ali ÇAVUŞ

Yönetim

20 Ağustos 1970 İstanbul Doğumluyum. 1972 yılından beri Çorlu'da ikamet etmekteyim. Hacettepe Üniversitesi İnşaat Meslek Yüksekokulu, Mimar Sinan Üniversitesi Restorasyon Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünü bitirdim. Kendi Mimarlık büromu 2005 yılında kurdum. 2007 yılında Teknik Mimari Yapım Mühendislik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şirketini kurarak Konut, Sanayi, Küçük Sanayi inşaatlarının yapı ruhsatları için gerekli tüm plan ve proje işlemlerini yürütmekteyim.

Meltem GÜVEN

Yönetim

1990 Çorlu doğumluyum. Kamu Yönetimi Lisans Mezunuyum. Çorlu'da ikamet etmekteyim. Özel bir şirkette genel müdürlük yapıyorum.